Moda, styl i skarpetki

Nowoczesne skarpety retro na wiosnę 2024

Nowoczesne skarpety retro. Stylowy powrót do przeszłości. Patrząc na nowe kolekcje odzieżowe masz wrażenie modowego deja vu?  

perm_identity wpis firmowy
comment 0 komentarze
remove_red_eye 305 odsłony

Alpaka idealna na stopy.

Skarpety STEVEN z alpaki Jak wiecie STEVEN od początku swojej działalności stawia na jakość produktu i szuka najlepszych surowców. Nic w tym więc dziwnego, że skarpety z wełny alpaki pojawiły się w naszej ofercie.

perm_identity wpis firmowy
comment 0 komentarze
remove_red_eye 506 odsłony

SUPIMA - królowa bawełnianych upraw

SUPIMA – królowa bawełnianych upraw S jak Steven. S jak SUPIMA. S jak sukces. W swojej wieloletniej historii Steven zawsze stawiał na jakość. Szanujemy naszych klientów i bardzo zależy nam na ich opinii, dlatego nie ma mowy o pójściu na skróty. Sukces na rynku można odnieść tylko wtedy, gdy tworzy się z pasją i solidnością . Cudów nie ma. Żeby powstał dobry wyrób końcowy trzeba zadbać o wysokogatunkową przędzę. Nie jest więc zaskoczeniem, że swoją uwagę skierowaliśmy na Supimę.  Jeśli chcesz poznać ją bliżej to zapraszamy do lektury. 

perm_identity wpis firmowy
comment 0 komentarze
remove_red_eye 597 odsłony

Skarpetki idealne na każdą okazję! Najnowsze trendy jesień-zima 2022/23

Kolekcja COMET to skarpetki z domieszką lureksowej przędzy idealnie wpisujące się w aktualne światowe trendy. Na topie są pióra, frędzle, cekiny oraz połyskujące tkaniny, które teraz swobodnie nosimy również w ciągu dnia. W sezonie jesień-zima 2022/23 błyszczeć można bez względu na porę.

perm_identity wpis firmowy
remove_red_eye 510 odsłony

Jak przygotować dziecko na powrót do szkoły?

Wakacje to wspaniały czas, uwielbiany i wyczekiwany przez dzieci od momentu, gdy tylko zabrzmi pierwszy dzwonek na lekcje. Niestety, leniuchowanie nie trwa wiecznie i prędzej czy później wszyscy muszą wrócić do codziennych obowiązków.

perm_identity wpis firmowy
remove_red_eye 504 odsłony

Przewodnik po kolekcji skarpet garniturowych

Niezależnie od tego, jaką pracę wykonuje, w życiu każdego mężczyzny zdarzają się okazje, kiedy musi przyodziać bardziej elegancki strój. Rodzinne uroczystości czy oficjalne imprezy to zdecydowanie sytuacje, w których męski garnitur jest podstawą.

perm_identity wpis firmowy
remove_red_eye 404 odsłony

Skarpetki idealne na lato!

Lato w pełni, a co za tym idzie temperatury za oknem poszybowały znacząco w górę. Wielu z nas rezygnuje w tym okresie ze skarpet na rzecz zupełnej swobody w postaci noszenia jedynie sandałków lub klapek. Pełna wentylacja stopy daje złudne poczucie wygody, lecz przy okazji naraża stopę na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Dlatego tak ważne jest, by nie chować skarpet zawczasu, a zaopatrzyć się w modele, które zapewnią komfort użytkowania przez całe lato. Jakie są zatem skarpetki idealne na tę porę roku?

perm_identity wpis firmowy
remove_red_eye 502 odsłony

Garść ciekawostek o świętach rodziny ?

W Polsce maj i czerwiec są miesiącami poświęconymi rodzinie. Już 26 maja, możemy rozpocząć świętowanie, bo swoje święto obchodzą wszystkie mamy. Tradycja obchodów dnia matki pochodzi już z czasów starożytnych, kiedy to w Grecji lub Rzymie, oddawano część boginiom-matkom, symbolom szczęścia, płodności i urodzaju. Tradycja była wielokrotnie powielana w różnych okresach oraz w różnych częściach świata, bo rola matki zawsze była tak samo istotna i nieodłączna.

perm_identity wpis firmowy
remove_red_eye 476 odsłony

Skarpety z bawełny czy bambusa? Świadomy wybór.

Skarpety z bawełny czy bambusa? Świadomy wybór.Kiedy w 2004 r. rozwój technologiczny umożliwił relatywnie tanie wytwarzanie wynalezionej przez naukowców z Uniwersytetu w Pekinie tkaniny z bambusa nastał prawdziwy boom na wyroby z niej wykonane. Na przestrzeni kilku lat zaczęto z bambusa produkować nie tylko tekstylia odzieżowe, ale także medyczne i higieniczne. Obecnie tkanina bambusowa uważana jest za konkurentkę numer jeden dla bawełny.

perm_identity wpis firmowy
remove_red_eye 4214 odsłony

Kolekcja skarpet STEVEN na Walentynki.

Skarpety na Walentynki czyli zakochani w skarpetach Motyle w brzuchu, maślane oczy i to nieznośne roztargnienie…Gratulacje prawdopodobnie trafiła Cię strzała amora!

perm_identity wpis firmowy
remove_red_eye 782 odsłony