O NAS

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 20-letnią tradycją. Wierzymy, że skarpety to nie tylko część garderoby, ale także ważny element każdej stylizacji. Dlatego tworzymy produkty, w których każdy może poczuć się wyjątkowo.

Nasze skarpetki wykonane są z najwyższej jakości surowców: bawełny, wełny, bambusa. Używamy specjalistycznych przędz posiadających uznawane na świecie certyfikaty. Należy do nich m.in. certyfikat Oeko-Tex Standard 100. To jeden z najważniejszych na świecie znaków bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty wykonane z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex są ekologiczne i wolne od substancji szkodliwych.

Nasze skarpetki produkujemy w oparciu o najnowsze technologie. Służy nam do tego jeden z najnowocześniejszych w Polsce parków maszynowych, w którym 24 godziny na dobę pracuje kilkadziesiąt w pełni skomputeryzowanych maszyn dziewiarskich.

Skarpetki Steven to nie tylko jakość, komfort i najnowsze technologie produkcyjne. Równie ważny jest dla nas design. Nasz zespół projektantów na bieżąco śledzi najnowsze trendy uczestnicząc w najważniejszych na świecie targach, pokazach i branżowych wystawach. Inspirację czerpiemy także z tradycji regionu łowickiego, z którym od początku istnienia związana jest nasza firma. Jesteśmy szczególnie dumni z naszej kolekcji folkowej inspirowanej niepowtarzalnym folklorem łowickim.

Nasze produkty sprzedajemy w sklepie online, za pośrednictwem hurtowni na terenie całego kraju oraz poprzez sieci handlowe. Skarpetki Steven znane są także zagranicą. Eksportujemy je m.in. do Niemiec, Francji, Holandii, Rosji, Ukrainy, Estonii, Bułgarii, Armenii, Rumunii, Czech czy Słowacji.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie (w firmie Steven pracuje ponad 150 osób!) sprawia, że nie boimy się przyznać, że proces produkcji skarpetek mamy opanowany do perfekcji. Nie znaczy to jednak, że nie chcemy się uczyć i rozwijać. Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe kierunki rozwoju. Zapraszamy do kontaktu.

CERTYFIKATY NASZEJ PRZĘDZY